Arkiv

Important Sale Fine Art & Antiques - Asian Art and Works of Art - Page 39

Fiskknivar, 13 st., silver, C G Hallberg

W. A. Bolin örhängen 1 par 18 k vitguld jade

Armband 18 k guld 1900-talets mitt

Armband 18 k guld

Armband 18 k guld

Ring platina 1920-tal

Ring platina 1920-tal

Armband platina diamanter safirer

Armband 18 k vitguld diamanter

Armband 18 k vitguld

Armband 18 k vitguld

W.A. Bolin armband med diamanter och safirer

Brosch guld pärlor diamanter

Brosch guld pärlor diamanter