Klubbat för:
Osåld
Utropspris
25 000-30 000 SEK
ADRIANO BONIFAZI
Italien 1858-1914
Flöjtspelande pojke och flicka som flätar håret
Signerad och daterad Bonifazi Capri 1883. Olja på duk, 92 x 62 cm
1415
2019-06-12
Gör en kostnadsfri värdering här