Alexander Coosemans, tillskriven, Stilleben
Klubbat för:
60000 SEK
Utropspris
60 000-80 000 SEK
ALEXANDER COOSEMANS
Antwerpen 1627-1689 Antwerpen, tillskriven
Stilleben med girlang av frukter
Olja på duk, omarbetad, 62 x 87 cm
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
PROVENIENS
N M Åmell Konst och antikviteter, Stockholm
1458
2019-06-12