Alf Wallander, En stunds vila
Klubbat för:
100000 SEK
Utropspris
125 000-150 000 SEK
ALF WALLANDER
1862-1914
En stunds vila
Signerad och daterad A Wallander 1887. Olja på duk, ca 190 x 250 cm
PROVENIENS
Företaget Luxor, Motala, Sverige
Se länk härnedan
http://arneenra.se/luxor-nokia.html
1329
2019-06-12