Klubbat för:
65000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
ALFRED EKSTAM
1878-1935
Aprilafton
Signerad Alfred Ekstam. Olja på duk, 110 x 83 cm
1378
2019-06-12
Gör en kostnadsfri värdering här