Klubbat för:
31000 SEK
Utropspris
18 000-20 000 SEK
ANDERS ZORN
1860-1920
August Strindberg
Signerad Zorn. Etsning, 1910, 29,8 x 19,8 cm.
PROVENIENS: Svensk privatsamling
LITTERATUR: Asplund 231, Hjert & Hjert 149, ZG 231, 2 état , sällsynt
1365
2019-06-12
Gör en kostnadsfri värdering här