Klubbat för:
150000 SEK
Utropspris
100 000-125 000 SEK
ARSENY IVANOVITCH MESHERSKY
Ryssland 1834-1902
Kustlandskap
Signerad. Olja på duk, 41 x 77 cm
PROVENIENS
Inköpt tidigt 1990-tal i Leningrad, nuvarande S:t Petersburg.
1430
2019-06-12
Gör en kostnadsfri värdering här