Bernhard Oscarsson, Vy över Strandvägen

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

18 000-20 000 SEK

BERNHARD OSCARSSON
1894-1977
Vy över Strandvägen med Djurgårdsbron, Stockholm
Signerad och daterad Oscarsson 1935. Olja på duk, 46 x 55 cm.

1289

2019-06-12