Klubbat för:
70000 SEK
Utropspris
80 000-100 000 SEK
BJÖRN AHLGRENSSON
1872-1918
Fors i skog
Signerad och daterad B Ahlgrensson 1908. Olja på duk, 101 x 144 cm.
1383
2019-06-12
Gör en kostnadsfri värdering här