Brügge skola ca 1520, Jungfru Maria
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
60 000-80 000 SEK
BRÜGGE SKOLA
ca 1520
Sankt Johannes och Jungfru Maria
Olja på pannå, parketterad, vardera 33,5 x 12,5 cm
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
PROVENIENS
Hovintendent Gösta Stenmans samling, nr 1809
1434
2019-06-12