Bruno Liljefors, Fällande vildgäss

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

500 000-600 000 SEK

BRUNO LILJEFORS
1860-1939
Fällande vildgäss
Signerad och daterad Bruno Liljefors 1892. Olja på duk, ca 148 x 220 cm

PROVENIENS
Företaget Luxor, Motala, Sverige

1308

2019-06-12