Klubbat för:
Osåld
Utropspris
8 000-10 000 SEK
BYST, Frankrike 1800-talets första hälft, föreställande kung Charles X av Frankrike (1757-1836), efter modell av François-Joseph Bosio (1768-1845), signerad J: MOUTON FECIT, gjutjärn, höjd 26 cm
1126
2019-06-12
Gör en kostnadsfri värdering här