Klubbat för:
Osåld
Utropspris
25 000-30 000 SEK
CARL HETZ
Tyskland 1828-1899
Vid köksbordet
Signerad och daterad C Hetz München 1883. Olja på duk, 85 x 70 cm
PROVENIENS
Funnits i familjens ägo sedan 1951, vidare i arv till nuvarande ägare
1419
2019-06-12
Gör en kostnadsfri värdering här