Klubbat för:
320000 SEK
Utropspris
100 000-125 000 SEK
CARL VILHELM HOLSÖE
Danmark 1863-1935
Interiör med solkatter
Signerad C Holsöe. Olja på duk, 58,5 x 52 cm
PROVENIENS
Georg Kleis Kunsthandel, Vesterbro 58, København
1405
2019-06-12
Gör en kostnadsfri värdering här