Klubbat för:
15000 SEK
Utropspris
18 000-20 000 SEK
CARL KYLBERG
1878-1952
Motiv till Gustaf Fröding
Signerad och daterad Carl Kylberg 03. Blandteknik på papper, ca 140 x 64 cm
Med påskrift: "Min kära min fina - Må solskenet skina - på dej"
1313
2019-06-12
Gör en kostnadsfri värdering här