Klubbat för:
120000 SEK
Utropspris
50 000-60 000 SEK
CARL WILHELMSON
1866-1928
Sommarnatt
Signerad C. Wilhelmson. Olja på duk, 24 x 38,5 cm
Utförd 1904
1290
2019-06-12
Gör en kostnadsfri värdering här