Charlotte Wahlström, Kustlandskap

Klubbat för:

14000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

CHARLOTTE WAHLSTRÖM
1849-1924
Kustlandskap
Signerad Charlotte Wahlström. Olja på duk, 53,5 x 81 cm.

1333

2019-06-12