Emma Ekwall, En liten olycka!

Emma Ekwall, En liten olycka!
Emma Ekwall, En liten olycka!
Emma Ekwall, En liten olycka!
Emma Ekwall, En liten olycka!
Emma Ekwall, En liten olycka!
Emma Ekwall, En liten olycka!
Emma Ekwall, En liten olycka!
Emma Ekwall, En liten olycka!

Klubbat för:

17000 SEK

Utropspris

15 000-18 000 SEK

EMMA EKWALL
1838-1925
En liten olycka!
Signerad E Ekwall. Olja på pannå, 22 x 15,5 cm

1324

2019-06-12