Klubbat för:
Osåld
Utropspris
15 000-18 000 SEK
ENGELSK SKOLA
1800-tal
Stallinteriör
Otydlig signatur. Olja på uppklistrad duk, 63,5 x 76,5 cm.
1412
2019-06-12
Gör en kostnadsfri värdering här