Klubbat för:
32000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
EUGÈNE JANSSON
1862-1915
Stilleben med vinflaska, gröna druvor och päron.
Signerad Eug. Jansson. Olja på duk, 28 x 25,5 cm
1322
2019-06-12
Gör en kostnadsfri värdering här