Klubbat för:
Osåld
Utropspris
60 000-80 000 SEK
FONTÄNSKULPTUR, 1800-talets slut/1900-talets början, föreställande Triton, patinerad brons, senare vattenutkastare, postament av sandsten, höjd 100 cm, enstaka lagningar, postament med avslag
1131
2019-06-12
Gör en kostnadsfri värdering här