Klubbat för:
Osåld
Utropspris
20 000-25 000 SEK
FRITZ LINDSTRÖM
1874-1962
En liten flicka med röd bakgrund
Signerad och daterad Fritz Lindström 1923. Olja på duk, 80 x 50 cm
1390
2019-06-12
Gör en kostnadsfri värdering här