Klubbat för:
Osåld
Utropspris
30 000-40 000 SEK
GANDOLFI
hans krets, italiensk skola, 1700-tal
Sankt Hieronymus
Olja på duk, 102,5 x 69 cm
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
1439
2019-06-12
Gör en kostnadsfri värdering här