Klubbat för:
44000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
GOTTFRID KALLSTENIUS
1861-1943
Solnedgång
Signerad och daterad G Kallstenius -38. Olja på duk, 78 x 104 cm
PROVENIENS
Företaget Luxor, Motala, Sverige
1344
2019-06-12
Gör en kostnadsfri värdering här