Guido Canlassi Cagnacci hans efterföljare Lucretia
Klubbat för:
60000 SEK
Utropspris
60 000-80 000 SEK
GUIDO CANLASSI CAGNACCI
hans efterföljare, 1600-tal
Lucretia
Olja på duk, 141 x 100 cm
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
På baksidan lackstämpel med adelsvapen, sannolikt alliansvapen för ätterna Sack och Bielke
1463
2019-06-12