Klubbat för:
140000 SEK
Utropspris
150 000-175 000 SEK
GUSTAF FJAESTAD
1868-1948
Björkar i vårvinter (Källartaket)
Signerad G Fjaestad. Olja på duk fäst på pannå, 122,5 x 95 cm
1305
2019-06-12
Gör en kostnadsfri värdering här