Helmer Osslund, Flickan i röd rosett

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

12 000-15 000 SEK

HELMER OSSLUND
1866-1938
Flickan i röd rosett
Otydligt signerad. Olja på duk, 37 x 35 cm.

1315

2019-06-12