Hermann Vogler, Högläsning i gröngräset
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
60 000-80 000 SEK
HERMANN VOGLER
Tyskland 1859-?
Högläsning i gröngräset
Signerad H Vogler. Olja på duk, 101 x 147 cm.
Hermann Vogler var verksam i Berlin och ställde ut i München 1899.
UTSTÄLLD
Galerie Heinemann, München, katalognr 6013
1407
2019-06-12