Klubbat för:
34000 SEK
Utropspris
30 000-35 000 SEK
HILDING WERNER
1880-1944
Sommarmorgon från Byälvens vattendrag, Värmland
Signerad H Werner. Olja på duk, 44 x 74 cm
1373
2019-06-12
Gör en kostnadsfri värdering här