Klubbat för:
22000 SEK
Utropspris
40 000-50 000 SEK
ITALIENSK SKOLA
1600-talets andra hälft
Den Heliga familjen med Sankta Elisabeth
Olja på duk, 114 x 148 cm
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
1441
2019-06-12
Gör en kostnadsfri värdering här