Klubbat för:
15000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
JOHN GEORG ARSENIUS
1818-1903
Gårdsidyll med hästar
Signerad och daterad J Arsenius 1867. Olja på duk, 42 x 53,5 cm.
PROVENIENS
I arv inom konstnärens familj fram till tidigare ägare.
1325
2019-06-12
Gör en kostnadsfri värdering här