Louis de Boullogne, hans krets
Klubbat för:
13000 SEK
Utropspris
15 000-20 000 SEK
LOUIS DE BOULLOGNE
hans krets, fransk skola, omkring 1700
Konungarnas tillbedjan
Olja på duk, 46,5 x 37,5 cm
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
PROVENIENS
Inköpt i Leipzig Tyskland 1955, vidare i arv till nuvarande ägare
1443
2019-06-12