Klubbat för:
20000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
LUDWIG MUNTHE
Norge 1841-1896
Solnedgång
Signerad L Munthe. Olja på pannå, 45 x 71,5 cm
PROVENIENS
Företaget Luxor, Motala, Sverige
1402
2019-06-12
Gör en kostnadsfri värdering här