Klubbat för:
55000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
MASULIPATAM, Indien, antik ca 1900-1920, med s.k. vas-mönster från sent 1500-tal eller tidigt 1600-tal, bomull på bomullsvarp, 440 x 302 cm, flera partier med hårt slitage
1164
2019-06-12
Gör en kostnadsfri värdering här