Olof Arborelius, Gårdsmotiv med hästar och slädar

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000-30 000 SEK

OLOF ARBORELIUS
1842-1915
Gårdsmotiv med hästar och slädar, Vinter i Dalarna
Monogramsignerad OA. Olja på duk, 59 x 89 cm

1354

2019-06-12