Klubbat för:
Osåld
Utropspris
25 000-30 000 SEK
OLOF ARBORELIUS
1842-1915
Gårdsmotiv med hästar och slädar, Vinter i Dalarna
Monogramsignerad OA. Olja på duk, 59 x 89 cm
1354
2019-06-12
Gör en kostnadsfri värdering här