Olof Arborelius, Idylliskt bondelandskap

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000-25 000 SEK

OLOF ARBORELIUS
1842-1915
Idylliskt bondelandskap
Signerad med monogram OA. Olja på duk, 81 x 121 cm.

1340

2019-06-12