Klubbat för:
30000 SEK
Utropspris
40 000-50 000 SEK
OSCAR TÖRNÅ
1842-1894
Vårlandskap från Skedevi
Signerad och daterad Oscar Törnå, Skedevi 5 juni 1880. Olja på duk, 74 x 98 cm.
1348
2019-06-12
Gör en kostnadsfri värdering här