Klubbat för:
Osåld
Utropspris
15 000-18 000 SEK
PEDER SEVERIN KRÖYER
Danmark/Norge 1851-1909
Dam med hatt
Monogramsignerad och daterad S Kröyer 2 Okt 1904. Otydlig dedikation Fr. Goldschmidt für dess.... Blyerts 19,5 x 12 cm
1404
2019-06-12
Gör en kostnadsfri värdering här