Peter Paul Rubens, hans art
Klubbat för:
7000 SEK
Utropspris
8 000-12 000 SEK
PETER PAUL RUBENS
hans art
Studie av två män från målningen "Head of Cyrus Brought to Queen Tomyris"
Olja på duk, 36 x 26 cm
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
PROVENIENS
Hovintendent Gösta Stenmans samling, nr 6072
1447
2019-06-12