Klubbat för:
20000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
SAMUEL EDMUND WALLER
England 1850-1903
Gårdsplan med hund och häst
Signerad och daterad S E Waller 1900. Olja på duk, 63 x 76 cm.
1414
2019-06-12
Gör en kostnadsfri värdering här