Klubbat för:
Osåld
Utropspris
100 000-125 000 SEK
THOMAS RALPH SPENCE
England 1855-1918
Tre kvinnor med duvor
Signerad och daterad T.R.S. 1879. Olja på duk, 81 x 48 cm.
1413
2019-06-12
Gör en kostnadsfri värdering här