Klubbat för:
14000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
THURE WALLNER
1888-1965
Skärgårdslandskap med hussvalor på insektsjakt i stiltje
Signerad Th. Wallner. Olja på pannå, 38 x 46 cm
1303
2019-06-12
Gör en kostnadsfri värdering här