Thure Wallner, Skärgårdslandskap med Hussvalor

Klubbat för:

14000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

THURE WALLNER
1888-1965
Skärgårdslandskap med hussvalor på insektsjakt i stiltje
Signerad Th. Wallner. Olja på pannå, 38 x 46 cm

1303

2019-06-12