Klubbat för:
6000 SEK
Utropspris
5 000-6 000 SEK
TURE ANDER
1881-1959
Pioner
Signerad och daterad Ture Ander -36. Olja på pannå, 60 x 47,5 cm.
1389
2019-06-12
Gör en kostnadsfri värdering här