Klubbat för:
8500 SEK
Utropspris
6 000-8 000 SEK
TURE ANDER
1881-1959
Porträtt
Signerad Ture Ander. Olja på pannå, 50,5 x 38,5 cm
1392
2019-06-12
Gör en kostnadsfri värdering här