Klubbat för:
6500 SEK
Utropspris
6 000-8 000 SEK
TURE ANDER
1881-1959
Självporträtt
Signerad och daterad T Ander 1912. Olja på duk, 51 x 41 cm
1387
2019-06-12
Gör en kostnadsfri värdering här