Klubbat för:
75000 SEK
Utropspris
60 000-80 000 SEK
VICTOR WESTERHOLM
Finland 1860-1919
Bois de Boulogne, Paris
Signerad Victor W. och daterad Bois de Boulogne 12/5 90. Olja på duk, 47 x 60 cm
1398
2019-06-12
Gör en kostnadsfri värdering här