Wilhelm von Gegerfelt, Hedlandskap

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000-30 000 SEK

WILHELM VON GEGERFELT
1844-1920
Hedlandskap
Signerad Wv Gegerfelt. Olja på duk, 50 x 99 cm

PROVENIENS
Fritzes Kungliga Hovbokhandel, Stockholm
Företaget Luxor, Motala, Sverige

Se länk härnedan
http://arneenra.se/luxor-nokia.html

1356

2019-06-12