Wilhelm von Gegerfelt, Hedlandskap
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
25 000-30 000 SEK
WILHELM VON GEGERFELT
1844-1920
Hedlandskap
Signerad Wv Gegerfelt. Olja på duk, 50 x 99 cm
PROVENIENS
Fritzes Kungliga Hovbokhandel, Stockholm
Företaget Luxor, Motala, Sverige
Se länk härnedan
http://arneenra.se/luxor-nokia.html
1356
2019-06-12