Klubbat för:
85000 SEK
Utropspris
30 000-40 000 SEK
WILLIAM BLAIR BRUCE
Hamilton, Kanada 1859-1906 Stockholm
Evening on the Baltic
Signerad W. Blair Bruce. Olja på duk, 27 x 35 cm
1403
2019-06-12
Gör en kostnadsfri värdering här