Albert Berg, Marin - Golfo di Napoli
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
12 000-15 000 SEK
JOSEF ALBERT SOULT BERG
1832-1916
Marin - Golfo di Napoli
Signerad och daterad Albert Berg 1863. Olja på duk, 60 x 87 cm.
Möjligen identisk med målning utställd på Akademiens utställning 1863, katalognr 20.
2397
2019-12-10