Klubbat för:
60000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
ALFRED EDWARD EMSLIE
England, London 1848-1918
Tempelberget i Jerusalem
Signerad A E Emslie. Akvarell, 19,5 x 67 cm
2450
2019-12-10
Gör en kostnadsfri värdering här